fbpx
Vlastislav Kabeláč Čiháček
Čihi, je jeden z nejúspěšnějších Českých jezdců Trialu profesionální federace UCI, držitel řady českých rekordů ve skocích a mnohonásobný mistr ČR ... bla bla bla – prostě jezdí rád na kole a to je celá věda
Mára Tryner
Cyklistikou žiji už od mládí, kdy jsem k ní byl vedený rodiči, resp. kolo v naší rodině nikdy nechybělo a provázelo mne celé dětství, ať už to byla skládačka, BMXko, MTBčo, nebo silnička.
Lukáš Valný
Tvrdohlavý nabušený kapesní muž, který je schopen velkých skoků, ale i pádů. Je považován za našeho největšího klubového srdcaře v poměru odvedené práce, odježděných hodin a odpadaných skoků.
Katarína Tóthová
Na horském kole jsem začala jezdit v 15 letech a hned se vrhla na závody DH. K tomu jsem přidala fourcross, bikros a v posledních pár letech enduro. Za sebou mám závody českého i světového poháru.
Martin Šimůnek
“Šimon”, je jednou z legend trialového sportu, trojnásobným mistrem světa federace BIU a je i jedním z nejúspěšnějších reprezentantů Trialu pod Českým svazem cyklistiky (UCI).

VÝSLEDKY V TRIALU NEJSOU VŠECHNO

Za více než 30 let na kole a objíždění mezinárodních závodů v Trialu, XC, Enduru a dalších disciplínách, kde jsme byli s naší exhibicí, nebo jako závodníci, jsme si uvědomili, že ne jen výkonností dosáhnete úspěchu. Technika je to co Vás dotáhne na vrchol v závodě. Bez vyjímky to platí i o amatérských jezdcích a začátečnících, kteří raději počítají najeté kilometry, místo natrénovaných hodinách v terénu. Naší misí je zpříjemnit profíkům i amatérům čas věnovaný technickým dovednostem na kole.

BÁVÍME SE NA VŠECH TYPECH KOL

Díky testování pro výrobce kol i komponent, pro TV pořady a další česká i mezinárodní média, jsme přišli do kontaktu snad se vším co má řidítka a dvě kola (občas i jen jedno :)). Závody i exhibice jsme odjeli snad na všem co Vás napadne. Ale to nejhlavnější je, že nás baví se neustále zlepšovat a žijeme filozofií Trialu “překonávat překážky”. To samé předáme na našich kurzech i Vám.

mtbtrial spank maloja lezyne bikeworkx poc supacaz cdst trialshow
mtbtrial spank maloja lezyne bikeworkx poc supacaz cdst trialshow