fbpx

Dodací podmínky

Dodávky předmětu plnění (objednaného zboží) budou dle dostupnosti produktu a provozních možností prodávajícího realizovány v co nejkratším termínu. Jedná se o pracovní dny, které uplynou od závazného potvrzení objednávky a jejím doručením ke kupujícímu. V případě, že je dodací lhůta delší nebo není možné zboží dodat, je zákazník informován neprodleně po zjištění této skutečnosti.

Místo odběru je stanoveno na základě objednávky kupujícího. Osobní odběr v našem obchodě není možný. Za splnění dodávky se považuje dodání předmětu plnění na místo uvedené kupujícím. Součástí dodávky není instalace předmětu plnění. Dopravu na adresu určení zajišťuje prodávající. Zásilka se zbožím vždy obsahuje doklad o zaplacení (daňový doklad).

Při převzetí zboží od přepravce doporučujeme důkladně zkontrolovat zboží bezprostředně při jeho převzetí. V případě, že je obal poškozený nebo se objevují jiné skutečnosti, které nasvědčují, že by mohlo být poškozené i samotné zboží. Doporučujeme zásilku nepřebírat nebo sepsat zápis o poškození zásilky s řidičem přepravní služby. Nevytkne-li kupující vady zásilky bez zbytečného odkladu, může po něm Dodavatel požadovat náhradu škody, která mu v souvislosti s tímto prodlením vznikla. Sepsaný zápis o škodě usnadní řešení případné reklamace.

Podepsáním přepravního listu přepravci zákazník souhlasí s převzetím zboží a stvrzuje, že zásilka není mechanicky poškozené. Proto raději před podpisem pečlivě zkontrolujte obal a u spotřebičů balených do igelitové fólie i samotné zboží.

Nepřijme-li zákazník objednanou zásilku, způsobí tím prodávajícímu škodu (poštovné, balné…), která může být následně vymáhána občansko-právní cestou!

Zboží zasíláme prostřednictvím společnosti Zásilkovna a jejích partnerských dopravců formou:

 1. Zásilkovna výdejní místo
 2. Česko nejlevnější doručení na adresu
 3. Partneři v daných zemích příjemce

Při nákupu zboží nad 3000,-Kč (pokud není určeno jinak) hradí dopravu prodávající!

(Neplatí pro objednávky, či doručovací adresy mimo Českou republiku.)

ZÁSILKOVNA a partneři

Doručuje do těchto zemí:

 • Česká republika
 • Slovensko
 • Maďarsko
 • Polsko
 • Německo

Způsoby platby:

 • Dobírkou (platba kurýrovi České pošty v místě dodání)
 • * Předem převodem na náš účet vedený u ČSOB a.s.
 • * Službou PayPal na účet: info@bikeskills.cz  
 • * Platební bránou ComGate (Visa, Mastercard, Apple pay bankovní převod a další) poskytované společnosti ComGate Payments, a.s.

Zásilkovna je služba, kterou lze bezpečně a bez obav zasílat i cenné věci. Přeprava cenností až do výše 20 tis. korun za velice atraktivní nízké ceny přepravy.

Díky možnosti sledování Sledování zásilky můžete také sledovat cestu Vaší zásilky od jejího podání až po doručení k Vašim rukám. Sledovací číslo zásilky Vám vždy sdělíme prostřednictvím emailu.

Cena za přepravu zboží:

0-5kg ... 99,-Kč bez dobírky, + 60,-Kč za dobírku(balné neúčtujeme)

5-10kg ... 150,-Kč bez dobírky, + 60,-Kč za dobírku(balné neúčtujeme)

10-30kg ... 300,-Kč bez dobírky, + 60,-Kč za dobírku(balné neúčtujeme)

SPOLEČNOST BIKESKILLS - VLASTISLAV KABELÁČ ČIHÁČEK / IC: 69181888 SI VYHRAZUJE PRÁVO NA ZMĚNU “DODACÍ PODMÍNKY” UVEDENÝCH NA WEBOVÉM PORTÁLU WWW.BIKESKILLS.CZ

mtbtrial spank maloja lezyne bikeworkx poc supacaz cdst trialshow
mtbtrial spank maloja lezyne bikeworkx poc supacaz cdst trialshow