fbpx

E-SHOP S PRODUKTY NAŠICH PARTNERŮ

U nás si můžete koupit to nejlepší vybavení našich partnerů, s kterými spolupracujeme na individuální i týmové úrovni. Vše s menší slevou pro účastníky kurzů a campů a otestované přímo námi, nebo klubovými jezdci. Skladové zásoby odrážejí skutečný stav zásob u našich partnerů.

prozkoumejte náš shop

VLASTNÍ ZNAČKOVÉ OBLEČENÍ A DOPLŇKY

V E-shopu naleznete i naše vlastní designované stylové produkty a doplňky. Chcete tričko, dres v našich barvách, flašku na pití, nebo náramek? Postupně pro Vás budeme doplňovat všechno možné i nemožné. K dispozici je i dárkový voucher, který potěší každého zážitku chtivého a progresivního bikera.

klub

Jste z Prahy a okolí a hledáte fajn partu na ježdění, klub pro vydání licence, Trialový kroužek, nebo místo kam chodit na PUMP a do Skills centra, které zároveň chcete rozvíjet? Přidejte se k MTB & TRIAL MRAVENIŠTI ŘÍČANY. Náš domovský klub má své brány otevřeny a vy máte možnost být součástí organizace, která vychovala mistry světa, Evropy i mistry republiky, jako jsou Martin Šimůnek, Vlasta Kabeláč Čiháček, Michal Budský, Petr Jeřicha, Marek Tryner, Lukáš Valný, sourozenci Bedrníkovi a řady dalších.

poradna

Potřebujete poradit a podat pomocnou ruku? Máte dotaz ohledně techniky co se probírala v kurzu či na campu? Máte dotaz na naše instrukty, jejich životní příběh a zkušenosti? Pak neváhejte a pište na info@bikeskills.cz.

jak a s kým řešit termín?

Pokud jste již rozhodnuti, napište na náš E-mail: info@bikeskills.cz, nebo volejte Vlastu Kabeláče Čiháčka na telefonu 608 959 098 / cihi@bikeskills.cz, který Vám pomůže s výběrem lektora, termínem a vytáhne z vás pár informací pro výběr lokality a směru výuky. Výuku můžete také darovat formou dárkového voucheru.

Zeptejte se nás na cokoliv

Využijte formuláře, nebo napište mailem. Nevadí nám ani telefon.

trialshow.cz | bikeskills.cz

Vlastislav kabeláč čiháček

Na Vyhlídce 285, Tehov 25101
IDENTIFIKAČNÍ ČÍSLO: 69181888
BANKOVNÍ SPOJENÍ ČSOB: 1002003007 / 0300
NEPLÁTCE DPH
FYZICKÁ OSOBA PODNIKAJÍCÍ DLE ŽIVNOSTENSKÉHO ZÁKONA NEZAPSANÁ V OBCHODNÍM REJSTŘÍKU
Jméno a příjmení *
E-mail *
telefonní číslo
poznámka či dotaz
Děkujeme za Vaši zprávu! Jak slezeme s kola, tak Vám odpovíme.
Krucí! Něco se pokazilo. Zkontrolujte prosím své údaje, případně nás kontaktujte napřímo.