fbpx

E-SHOP S PRODUKTY NAŠICH PARTNERŮ

U nás si můžete koupit to nejlepší vybavení našich partnerů, s kterými spolupracujeme na individuální i týmové úrovni. Vše s menší slevou pro účastníky kurzů a campů a otestované přímo námi, nebo klubovými jezdci. Skladové zásoby odrážejí skutečný stav zásob u našich partnerů.

zapůjčení e-kola od cube e-bike rental

Flotila elektrokol CUBE na vás čeká díky projektu CUBE E-BIKE RENTAL. Kola jsou k zapůjčení v obci Zlatá, včetně klasických pedálů od 1/2 dne po týden, nebo dle dohody. K dispozici jsou i náhradní baterie, nabíječky, helmy či sady pro opravdu defektů. Kola je možné si zapůjčit na našem E-shopu se složením odpovídající vratné kauce.

VLASTNÍ ZNAČKOVÉ OBLEČENÍ A DOPLŇKY

V E-shopu naleznete i naše vlastní designované stylové produkty a doplňky. Chcete tričko, dres v našich barvách, flašku na pití, nebo náramek? Postupně pro Vás budeme doplňovat všechno možné i nemožné. K dispozici je i dárkový voucher, který potěší každého zážitku chtivého a progresivního bikera.

klub

Jste z Prahy a okolí a hledáte fajn partu na ježdění, klub pro vydání licence, Trialový kroužek, nebo místo kam chodit na PUMP a do Skills centra, které zároveň chcete rozvíjet? Přidejte se k MTB & TRIAL MRAVENIŠTI ŘÍČANY. Náš domovský klub má své brány otevřeny a vy máte možnost být součástí organizace, která vychovala mistry světa, Evropy i mistry republiky, jako jsou Martin Šimůnek, Vlasta Kabeláč Čiháček, Michal Budský, Petr Jeřicha, Marek Tryner, Lukáš Valný, sourozenci Bedrníkovi a řady dalších.

klub

poradna

Potřebujete poradit a podat pomocnou ruku? Máte dotaz ohledně techniky co se probírala v kurzu či na campu? Máte dotaz na naše instrukty, jejich životní příběh a zkušenosti? Pak neváhejte a pište na info@bikeskills.cz.

Máte dotaz?

Pokud si nejste jisti popisem či váháte, napište na náš E-mail: info@bikeskills.cz, nebo volejte Vlastu Kabeláče Čiháčka na telefonu 608 959 098 / cihi@bikeskills.cz, který Vám pomůže s výběrem služby, kola či lektora.

Zeptejte se nás na cokoliv

Využijte formuláře, nebo napište mailem. Nevadí nám ani telefon.

trialshow.cz | bikeskills.cz

Vlastislav kabeláč čiháček

Na Vyhlídce 285, Tehov 25101
lokace
IDENTIFIKAČNÍ ČÍSLO: 69181888
BANKOVNÍ SPOJENÍ ČSOB: 1002003007 / 0300
NEPLÁTCE DPH
FYZICKÁ OSOBA PODNIKAJÍCÍ DLE ŽIVNOSTENSKÉHO ZÁKONA NEZAPSANÁ V OBCHODNÍM REJSTŘÍKU
Jméno a příjmení *
E-mail *
telefonní číslo
poznámka či dotaz
Děkujeme za Vaši zprávu! Jak slezeme s kola, tak Vám odpovíme.
Krucí! Něco se pokazilo. Zkontrolujte prosím své údaje, případně nás kontaktujte napřímo.
mtbtrial spank maloja lezyne bikeworkx poc supacaz cdst trialshow
mtbtrial spank maloja lezyne bikeworkx poc supacaz cdst trialshow