fbpx

Jistě všichni znáte havarijní pojištění. Představte si, že takové pojištění můžete také sjednat jednoduše online pro svého dvoukolého parťáka.

Rizika, která jsou zahrnuta v havarijním pojištění a povinném ručení v případě vozidel, vás mohou potkat i s vaším kolem, elektrokolem, koloběžkou, e-koloběžkou či cyklovozíkem a to daleko častěji. Kolo se dá lépe odcizit či poškodit než auto. Už jste třeba viděli běžet někoho s autem na zádech? My tedy ne, ale s koloběžkou v podpaží ano! Vždyť je přece daleko jednodušší přestřihnout zámek na kole, nasednout a odjet, než otevřít auto bez klíčku a nastartovat.

Pojistná ochrana v případě možného poškození při nehodě nebo pádu je pro pojištění BikePlan naprostou samozřejmostí. Skvělé na tom je, že se vztahuje na všechny pevné komponenty, příslušenství i osobní věci. Asi každý z vás zná ten pocit, kdy během vteřiny spadne a jednoduše letí. Při cyklistice nebo jízdě na koloběžce jsou nehody, střety či nečekané pády naprosto běžné. Proto se nabízí zamyšlení nad tím, že i naši dvoukolí parťáci jsou opravdu daleko křehčí než auta. Je tedy nutné, je správně chránit “před všemi nečekanými událostmi”, ať si jízdu na nich můžete užívat plnými doušky.

BikePlan vám i vašemu dvoukolému parťáku umožní maximální pojistnou ochranu s nejširším krytím rizik jak na silnici, polní cestě, lese, singltreku, bikeparku, tak v extrémně těžkém terénu. A vy už nemusíte myslet na to, co se stane, když…

Výpočet pojištění je napojeno pomoci iFrame na společnost MyPlan Insurance s.r.o. (BikePlan), která je zároveň jeho provozovatelem a mezinárodním pojištovacím brokerem.

on-line kalkulačka pojištění

A to myslíme do posledního šroubku! Každý z nás sem tam spadne, nabourá, letí přes řidítka … jednoduše se “vyseká”. Pokud se vám to znovu stane a poškodíte jakýkoli z dílů vašeho kola, můžete s námi počítat! V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím formuláře, nebo na náš E-mail: info@bikeskills.cz

Zásady ochrany osobních údajů Bikeplan
Informace o produktu
Všeobecné pojistné podmínky

Zeptejte se nás na cokoliv

Využijte formuláře, nebo napište mailem. Nevadí nám ani telefon.

trialshow.cz | bikeskills.cz

Vlastislav kabeláč čiháček

Na Vyhlídce 285, Tehov 25101
lokace
IDENTIFIKAČNÍ ČÍSLO: 69181888
BANKOVNÍ SPOJENÍ ČSOB: 1002003007 / 0300
NEPLÁTCE DPH
FYZICKÁ OSOBA PODNIKAJÍCÍ DLE ŽIVNOSTENSKÉHO ZÁKONA NEZAPSANÁ V OBCHODNÍM REJSTŘÍKU
Jméno a příjmení *
E-mail *
telefonní číslo
poznámka či dotaz
Děkujeme za Vaši zprávu! Jak slezeme s kola, tak Vám odpovíme.
Krucí! Něco se pokazilo. Zkontrolujte prosím své údaje, případně nás kontaktujte napřímo.
mtbtrial spank maloja lezyne bikeworkx poc supacaz cdst trialshow
mtbtrial spank maloja lezyne bikeworkx poc supacaz cdst trialshow