fbpx

informace o campech

Doba trvání campu:
1 DEN až 3 DNY
Určeno pro:
začátečníky až profesionální jezdce
Věk:
dle zaměření campu
Počet jezdců:
10 až 30 jezdců, nebo dle dohody

popis campu

Každý rok plánujeme pouze omezený počet campů, které si ale hodláme náležitě užít. Zaměření je vždy stejné – technika. Úroveň obtížnosti je ale proměnlivá. Nejsme zrovna cestovatelé, proto je většina campů situovaných ve Středních Čechách pro menší skupiny jezdců, kterým se můžeme naplno věnovat. Váš i náš čas je drahý a proto jsou naše campy maximálně dvoudenní a tomu je uzpůsobena i výuka.

instruktoři

Campů se budou účastnit hlavní instruktoři z našeho TEAMu, ale i pokročilý členové našeho klubu MTB & TRIAL Mraveniště Říčany, kteří sami mají mnohaletou závodní zkušenost z různých disciplín. K technice máme co říci, ale ani rychlost není cizí všem našim členům. Enduro, DH, XC, Trial. Máme to najeté vše, i když každý něco jiného jako svou hlavní disciplínu.

bezpečnost

Účast na campu je vždy na vlastní nebezpečí. Každý účastník je povinen mít helmu, pevnou obuv a volitelně chrániče. Za technickou připravenost kola si ručí sám. Je nutné instruktory předem upozornit na případné zdravotní problémy účastníka. Součástí rozpravy bude i krátké bezpečností školení. První pomoc bude v dojezdové dostupnosti campu, nebo bude na místě přítomen zdravotník.

za kolik?

Některé campy pojmeme ve velkém stylu jako víkendovou akci pro celou rodinu, jiné zase jako malou celodenní akci pro pár jezdců. Tomu budou uzpůsobeny i ceny, které vám nabídneme. V ceně započítáme kromě našeho času a materiálu i případné ubytování, či penze.

PROGRAM?

Uvítání / snídaně, vyzpovídání účastníků, rozcvička, trochu teorie s názornou ukázkou, případné rozdělení do skupin a jde se na věc. Po několika hodinách tréninku si dáme společný oběd, probereme co jste se naučili a vybereme další směr výuky i společné cesty. A na závěr se k nám můžete připojit na večeři s vyhodnocením campu a radami, které pro vás budeme na závěr mít.

jak se přihlásit?

Pokud máte vybraný camp, přihlaste se pomocí přihlašovacího formuláře. Případně napište na náš E-mail: info@bikeskills.cz, nebo volejte na telefon 608 959 098. Camp je možné darovat pomocí dárkového voucheru.

Zeptejte se nás na cokoliv

Využijte formuláře, nebo napište mailem. Nevadí nám ani telefon.

trialshow.cz | bikeskills.cz

Vlastislav kabeláč čiháček

Na Vyhlídce 285, Tehov 25101
lokace
IDENTIFIKAČNÍ ČÍSLO: 69181888
BANKOVNÍ SPOJENÍ ČSOB: 1002003007 / 0300
NEPLÁTCE DPH
FYZICKÁ OSOBA PODNIKAJÍCÍ DLE ŽIVNOSTENSKÉHO ZÁKONA NEZAPSANÁ V OBCHODNÍM REJSTŘÍKU
Jméno a příjmení *
E-mail *
telefonní číslo
poznámka či dotaz
Děkujeme za Vaši zprávu! Jak slezeme s kola, tak Vám odpovíme.
Krucí! Něco se pokazilo. Zkontrolujte prosím své údaje, případně nás kontaktujte napřímo.
mtbtrial spank maloja lezyne bikeworkx poc supacaz cdst trialshow
mtbtrial spank maloja lezyne bikeworkx poc supacaz cdst trialshow