fbpx

informace v detailu

Doba trvání campu:
1 DEN až 3 DNY
Určeno pro:
začátečníky až profesionální jezdce
Věk:
dle zaměření campu
Počet jezdců:
10 až 30 jezdců, nebo dle dohody

popis campu

Každý rok plánujeme pouze omezený počet campů, které si ale hodláme náležitě užít. Zaměření je vždy stejné – technika. Úroveň obtížnosti je ale proměnlivá. Nejsme zrovna cestovatelé, proto je většina campů situovaných ve Středních Čechách pro menší skupiny jezdců, kterým se můžeme naplno věnovat. Váš i náš čas je drahý a proto jsou naše campy maximálně dvoudenní a tomu je uzpůsobena i výuka.

instruktoři

Campů se budou účastnit hlavní instruktoři z našeho TEAMu, ale i pokročilý členové našeho klubu MTB & TRIAL Mraveniště Říčany, kteří sami mají mnohaletou závodní zkušenost z různých disciplín. K technice máme co říci, ale ani rychlost není cizí všem našim členům. Enduro, DH, XC, Trial. Máme to najeté vše, i když každý něco jiného jako svou hlavní disciplínu.

bezpečnost

Účast na campu je vždy na vlastní nebezpečí. Každý účastník je povinen mít helmu, pevnou obuv a volitelně chrániče. Za technickou připravenost kola si ručí sám. Je nutné instruktory předem upozornit na případné zdravotní problémy účastníka. Součástí rozpravy bude i krátké bezpečností školení. První pomoc bude v dojezdové dostupnosti campu, nebo bude na místě přítomen zdravotník.

PROGRAM?

Uvítání / snídaně, vyzpovídání účastníků, rozcvička, trochu teorie s názornou ukázkou, případné rozdělení do skupin a jde se na věc. Po několika hodinách tréninku si dáme společný oběd, probereme co jste se naučili a vybereme další směr výuky i společné cesty. A na závěr se k nám můžete připojit na večeři s vyhodnocením campu a radami, které pro vás budeme na závěr mít.

jak se přihlásit?

Pokud máte vybraný camp, přihlaste se pomocí přihlašovacího formuláře. Případně napište na náš E-mail: info@bikeskills.cz, nebo volejte na telefon 608 959 098. Camp je možné darovat pomocí dárkového voucheru.

popis workshopu

Náš team instruktorů má za sebou více než 30 let na kole. Závodili jsme u nás i ve světě v Elitních Trialových kategoriích, organizovali řadu sportovních i společenských akcí, jsme ambasadoři některých cyklistických projektů, jezdíme za řadu předních značek na našem trhu a spolupracujem i s TV pořady zaměřenými na cyklistiku. Všechny tyto zkušenosti rádi přivezeme i na Vaši akci formou výukového workshopu.

K dispozici máme kompletní zázemí, od překážkové dráhy (lze ale využít i místní terén), ozvučení, moderátory, stany, Trialshow překážky i kola na půjčování.

Zajistíme i malou exhibici na horských kolech, nebo rovnou velkou Trialovou show na speciálech, kterou klidně nakombinujeme s motoTrialshow, parkourem, nebo jednokolkou.

VÝHODY WORKSHOPU A KDE JEJ VYUŽÍT?

Vhodné pro větší skupiny, organizace, města, školy či firemní teambuilding.
Ideální pro firemní, sportovní i městské akce jako zábavný program, kde se něco naučíte i uvidíte.

Exhibice mistrů republiky v Trialu a Enduru, od malé (na horských kolech), až po ostrou Trialovou showŠkolení bezpečné jízdy na kole (školy)
Kompletní zázemí, od překážkové dráhy, po ozvučení s moderátorem
Zajištění doprovodného programu (parkour, motoTrial, jednokolky)

Vhodné pro větší skupiny, organizace, města, školy či firemní teambuilding
Ideální pro firemní, sportovní i městské akce jako zábavný program, kde se něco naučíte i uvidíte
Exhibice mistrů republiky v Trialu a Enduru, od malé (na horských kolech), až po ostrou Trialovou show
Školení bezpečné jízdy na kole (školy)
Kompletní zázemí, od překážkové dráhy, po ozvučení s moderátorem
Zajištění doprovodného programu (parkour, motoTrial, jednokolky)

ceny a objednávky?

Ceny workshopů tvoříme vždy individuálně pro každou akci. Začínáme na 10.000,-, ale za to budete mít opravdu jen základ toho co zvládneme. Nejlepší tedy využít formulář níže, nebo přímo napsat na náš E-mail: info@bikeskills.cz, nebo volejte na telefon 608 959 098.

Zeptejte se nás na cokoliv

Využijte formuláře, nebo napište mailem. Nevadí nám ani telefon.

trialshow.cz | bikeskills.cz

Vlastislav kabeláč čiháček

Na Vyhlídce 285, Tehov 25101
lokace
IDENTIFIKAČNÍ ČÍSLO: 69181888
BANKOVNÍ SPOJENÍ ČSOB: 1002003007 / 0300
NEPLÁTCE DPH
FYZICKÁ OSOBA PODNIKAJÍCÍ DLE ŽIVNOSTENSKÉHO ZÁKONA NEZAPSANÁ V OBCHODNÍM REJSTŘÍKU
Jméno a příjmení *
E-mail *
telefonní číslo
poznámka či dotaz
Děkujeme za Vaši zprávu! Jak slezeme s kola, tak Vám odpovíme.
Krucí! Něco se pokazilo. Zkontrolujte prosím své údaje, případně nás kontaktujte napřímo.
mtbtrial spank maloja lezyne bikeworkx poc supacaz cdst trialshow
mtbtrial spank maloja lezyne bikeworkx poc supacaz cdst trialshow