fbpx

Projekt Bikeskills.cz startuje

11. 1. 2020
KabelAdmin

Sdílejte

„Už pár let mě nahání kluci z okolí, jezdci na závodech, nebo exhibicích, kterých se s kolegy účastním v rámci TRIALSHOW.cz týmu, abych je naučil to či ono. Přednost měli zatím Trialové tréninky v našem klubu a dokončení volnočasového parku v Tehově, ale když je vše v chodu, nadešel čas posunout se od myšlenky k finálnímu projektu“ Vlasta Kabeláč Čiháček, zakladatel projektu.

Postupně se rozrůstající tým instruktorů, kde naleznete jména jako Martin Šimůnek, Marek Tryner a Lukáš Valný, si klade za cíl učit to co někteří 30 let dělají každý den. Správná technika jízdy v terénu i mimo něj je základ všeho a kdo jiný by jí měl předávat dál, než Trialisté. Chceme nabídnout něco jiného, než je na současném trhu dostupné a jít ve výuce méně vyšlapanou cestou.

Prioritou jsou pro nás individuální tréninky a tréninky menších skupin jezdců. Nabídneme i standardní camp či vyjížďku, ale jen v omezeném počtu a opět pro méně jezdců.

V současnosti již řešíme několik workshopů napříč republikou, které ve spojení s naší exhibicí mohou zaujmout jako součást programu sportovní, městské či kulturní akce.

A protože dlouhodobě spolupracujeme s řadou předních Českých značek, bude naším cílem postupně naplnit náš Shop produkty, které máme otestované a víme, že se na ně můžete spolehnout.

No items found.