<head >

Blog

Milada Run 2020

Sdílejte

Když netrénujeme, tak exhibujeme!

Posledních několik let vyráží Martin Šimůnek na závody v běhu u umělě vytvořeného jezera Milada – Milada Run. Zajímavé prostředí, ale terén plný drnů, by snad ani jiné vystoupení, než Trial, neumožnilo. Martin tentokrát přizval Vlastu Kabel Čiháčka, aby se v tom horko před bouřkou nemusel pařit sám, ale nakonec to i přes zvyšující se teplotu, bylo opravdu příjemné svezení, které natahovali o soutěže pro diváky a skákání přes dobrovolníky na pódiu. Martinův setup překážek v zelené barvě docela k místnímu prostředí seděl a sám o sobě představuje zajímavou Trialovou výzvu a je radost koukat to Martinovi jde od ruky, což ocenili i diváci. 

Shodou náhod tam dorazilo i pár návštěvníků z našeho volnočasového parku v Tehově, kteří se ke klukům hned hlásili. Mezi exhibicema vytáhli celopéra a objeli kus jezera a na závěr nemohla chybět koupačka.

Návštěvnost byla i přes aktuální stav hodně slušná a děkujeme za pozvání organizátorům, kteří odvedli kus poctivé práce.


shares

Tento web využívá cookies pro zajištění funkčnosti webu a získání statistik návštěvnosti webu. Více informací získáte zde , nebo potvrďte tlačítkem: