fbpx

MČR Masters v cyklistice, Pražské služby, Otovické slavnosti a slavnosti v Pržnu

24. 6. 2024
KabelAdmin

4 exhibice v jeden den je dost i na nás, navíc pouze ve dvou týmech. Michal Budský a Marek Tryner si dali trip do předalekého Pržna, kde si před skvělým publikem užili místní slavnosti.


Martin Šimůnek a Vlasta Kabeláč Čiháček a jeho kompletní dětská sestava vyrazili směr Praha – Sokolov – Karlovy Vary. První byli na řadě Pražské služby, kde se spolupráci s klukama s Flow parkouru odjeli exhibici před hromadou diváků, kteří se nelekli ani 29 stupňového pařáku.

Další na řadě byl závod Mistrovství republiky Masters v silniční cyklistice pořádaný Cyklokili s vyhlášením na Sokolovském náměstí. Krásně zorgranizované akce, kterou omezili pouze uzavírky na trati kvůli rekonstrukcím. A samozřejmě kdo je lepší divák než cyklista 🙂.

Poslední na řadě byli Otovice u Karlových Varů. Opravdu vyšperkovaná obec, kde si místní udělali super akci plnou vystoupení a rockové muziky. Sice jsme už sotva tahali překážky z vleku, ale heclo se to a diváci byli neskuteční. Nemohli jsme je tak připravit ani o pády, které si tentokrát nevídaně vzal na starost Martin Šimůnek. V zápalu boje dokonce letěl na zadnici z více než metru a rozsedl bezdrátový mikrofon 🙂 Prostě i mistr světa jednou za 20 let spadne na ukázce. Ale exhibice se zdárně dojela.

No items found.
mtbtrial spank maloja lezyne bikeworkx poc supacaz cdst trialshow
mtbtrial spank maloja lezyne bikeworkx poc supacaz cdst trialshow