fbpx

Kulový blesk 2 – Čáslav, Bratronice, Choteč, Suchdol, Bojkovice

6. 6. 2023
KabelAdmin

Neděle byla doslova jako slavný český film Kulový blesk. 3 týmy, 5 lokací, 6 vstupů a dvě zastávky s prohazováním jezdců. Neskutečnej nářez, kde stačila jedna dvě nepříjemnosti a vše se zbortilo jak domeček z karet.

Ráno nám odpadl moderátor kvůli poruše hlasu takže Vlasta musel moderovat proti plánu exhibici na Pradědečkově traktoru. Všechno zlé je pro něco dobré a exhibice se jela díky malému Mártymu, kterého vzal sebou, rovnou ve 3 jezdcích. Z Čáslavi se jelo směr Bratronice u Kladna, kde Martin Šimůnek s Vlastou a Petrem Jeřichou, který málem nedojel kvůli poruše auta jeli workshop a exhibici. Pomohli i ségry Kabeláčovi, které se zapojili do ježdění. 

Do Bratronic nakonec dorazila i Čáslavská squadra, jezdci se proházeli a Lukáš Valný, Vlasta, holky a Tobík Dolák vyrazili do Chotče na dětský den. Martin Šimůnek a Matouš pro změnu jeli do Suchdolu na místní sportovní festival. Petr Jeřicha jel dát auto do servisu a na Moravě se tou dobou konalo rozježdění Máry Trynera a Michala Budského v bikeparku Slavex před exhibicí v Bojkovicích.

Krásné počasí a super návštěvnost na všech akcích pro nás byli osvěžením a motivací. Dokonce se pak stihl i menší trénink Vlasty a Tobíka v lese. Příští víkend pokračujeme už trochu víc pohodově. Děkujeme všem organizátorům za pozvání a jezdcům za podané výkony. Video od Máry a Michala máme v článku 🙂

No items found.
mtbtrial spank maloja lezyne bikeworkx poc supacaz cdst trialshow
mtbtrial spank maloja lezyne bikeworkx poc supacaz cdst trialshow