fbpx

Holky ladí Bikeskills camp report

19. 8. 2020
KabelAdmin

Sdílejte

Pořádali jsme příměstský tábor, trénujeme chlapy, ale ženy nám v portfóliu trochu chyběli. Ve spolupráci s Katarínou Tóthovou jsme připravili camp určený výhradně něžnému pohlaví, které bych ale asi začal nazývat jinak. Ačkoliv bylo přihlašování opět jen pár týdnů dopředu, přihlásilo se 10 odvážných amazonek, které se chtěli zlepšit v technice jízdy na kole, ale třeba i v opravě kola samotného.

Celé dopoledne bylo věnováno základní technice, přejíždění pražců, postoji na kole, nebo pumptracku (čili boulím i kopénkám) a trailu v našem parku. Následně jsme se přesunuli do oblíbené Říčanské restaurace na Jurečku, kde se doplnila energie a pitný režim. No a po obědě pěkně zostra do terénu na sjezdy, kořeny a dokonce byl i náznak dropování.

Musíme všem smeknout klobouk, protože na stejném terénu by řada pánů minimálně zaváhala, nebo s kola slezla. Šli do toho prostě srdcem a hecováním.  Po návratu do parku proběhl ještě závěrečný workshop Máry Trynera se zaměřením na opravu a údržbu kola, nebo omrknutí kolekce MALOJA 2021.

Děkujeme všem za účast a na dotaz ohledně příštího termínu odpovíme během několika dní 🙂

No items found.