fbpx

Exhibice, video, tréninky report 21-22.8.

23. 8. 2021
KabelAdmin

Sdílejte

Vlasta reportuje z víkendového maratonu akcí:

Po žádném víkendu jsem letos ještě neměl tak bolavé nohy jak dnes. V sobotu jsme byli pozváni na maratonský závod Okolo republiky do Žacléře, kde se parta cyklistů vydala až na 1500km dlouhou trať (blázni). Po startu hlavní kategorie jsme zaskákali na nově zrekonstruovaném náměstí, včetně nové kašny (s dovolením starosty velitele závodu samozřejmě).

Následovat měla exhibice cca 2 hodinky cesty, ale řekli jsme si proč si nezatrénovat v tak krásném slunečném počasí, kterého letos moc není. Cílem se stal nejbližší a relativně málo známý Trialový park Trutnovského klubu, který je v areálu motokrosového oddílu Trutnov. No nakonec jsme v něm strávili bezmála 2 hodiny i s menším natáčením nejzajímavějších skůčků.
https://www.instagram.com/tv/CS6gsLrlw9-/?utm_medium=copy_link
https://youtu.be/caAp7WWyPxs

Následoval přesun směr Rasochy, kde se cca 125 bikerů pralo o poháry v XC závodech, včetně retro kategorií. Drny na louce nebyli problém a diváci vytvořili skvělou atmosféru, takže jsme nasadili i pár ostřejších tríčků ala sezení na řidítkách v podání Marka Trynera i Matouše Balíka.

No a v neděli jsem měl pro změnu už asi 3x přeloženou výuku skupinky bikerů, která se z původních 4 hodin protáhla na skoro 8 hodin včetně oběda. Kluci si probrali jak úplné základy, tak jsme se vrhli i na Pumptrack, lesní překážky a i pár pokusů na skocích. Příští víkend pokračování.

No items found.