fbpx

Exhibice pro Cement Hranice, Chocenický festival a Lesnický den

24. 6. 2024
KabelAdmin

Rozdělení na 3 týmy jsme obsáhli velkou část naší krásné země. Martin Šimůnek vyrazil směr Ralsko, kde se na mega akci Lesnického dni schází několik desítek tisíc návštěvníků, aby omrkli techniku a vše spojené s lesem. Součástí je i bohatý doprovodný program, který tradičně souvisí i s exhibicí Martina a našeho týmu.


Michal Budský a Lukáš Valný vyrazili pro změnu přes celou republiku do Hranic, kde společnost Cement Hranice slavila úctyhodných 70 let od svého založení. Mělo to jednu velkou výhodu, protože překážky už byli připravené na místě a kluci si tak mohl zajezdit na betonových kvádrech i pytlech cementu.


Vlasta Kabeláč Čiháček a Mára Tryner jeli do Chocenic u Plzně, společně s naším dětským výběrem Kabeláčových, kde skákali na menším vesnickém festivalu. Každého někdy potká technický problém a tentokrát potkal nás, respektive Máru Trynera, kterému prasklo pérko na napínáku řetězu. Naštěstí se pérko našlo na kole Nikolky Kabeláčové a ta se chopila role fotografky.nAkce i podle ohlasů dopadli super a krásné počasí hrálo do karet i vysoké návštěvnosti.

No items found.
mtbtrial spank maloja lezyne bikeworkx poc supacaz cdst trialshow
mtbtrial spank maloja lezyne bikeworkx poc supacaz cdst trialshow