fbpx

Letní Trialový kurz

Termín akce:
léto a podzim
Cena za osobu:
od 2000
,- CZK / osoba
Doba trvání akce:
od 2 HOD.
Stav / obsazenost:
+-4
Určeno pro úroveň: 
Kdokoliv
rezervační formulář
ilustrační obrázek

Máte rádi techniku na kole a chcete si trochu prohloubit své bikové vzdělání? Naučíme vás základy Trialu, nebo posuneme to co už umíte na další level. Zapůjčíme Trialový speciál, nastavíme trénink a vysvětlíme jak se zlepšit na jakékoliv úrovni.

O trénink se postará Vlasta Kabeláč Čiháček jako 10-ti násobný Elitní mistr ČR v Trialu na horských kolech a držitel českých rekordů ve skocích. Dařilo se i na zahraničních závodech, kde patřil k TOP 15 jezdcům světa a vyhrál Evropský pohár UCI. Prošel si spoustou zranění, dnes už slepou uličkou Biketrialu a díky klubovým tréninkům, nebo výuce MTB a Trialu pro veřejnost, nasbíral dostatek tréninkových zkušeností, které vám může nyní předat. V případě nutnosti zaskočí další přední Čeští jezdci z našeho týmu (Marek Tryner či Lukáš Valný).

Počet jezdců je omezen počtem kol k zapůjčení (na dotaz).

Trénink lze absolvovat jen jednou, nebo na pravidelné bázi.

CENA:

Ceny kurzů se řídí naším ceníkem, ke kterému je nutné přičíst částku za zapůjčení kola pokud nemáte vlastní (250,- až 450,- dle typu kola). V případě, že chcete chodit pravidelně, dejte prosím vědět předem pro snížení ceny.

LOKALITA:

Trénujeme v Tehovském volnočasovém parku a okolí Říčan či na Pražských lokalitách. Do Tehova se dostanete se vozem i vlakem (nádraží Světice).

K dispozici je vše od kamenů, betonů i dřevěných překážek.

Lokace haly: Google Maps Link

URČENO PRO:

Muže, ženy i děti (pokud se sejde dostatek zájemců, budou skupiny odděleny dle pohlaví). Děti jen v doprovodu rodičů na individuální bázi. Ideální pro profíky i amatérské jezdce co hledají výzvu.

VYBAVENÍ:

  • Trialové kolo – zapůjčíme vám jej na místě (6 kol k dispozici)
  • Přilba, sportovní obuv nebo bikové boty pro platformy / klíckové pedály
  • Sportovní oblečení ideálně bez širokých nohavic u kalhot
  • Rukavice – ideálně celoprsté
  • Doporučujeme mít sjednané minimálně základní úrazové pojištění

Prosíme všechny účastníky, aby si udělali testy na Covid-19, pokud nejsou očkováni.

Termíny

Na dotaz. Zvládneme trénovat ve všední dny i víkendy, které máme ale často obsazené kvůli exhibicím.

KAPACITA, OBJEDNÁVKA A PLATEBNÍ PODMÍNKY:

Kurzy a campy mají omezenou kapacitu. Obsazenost je možné si ověřit v záhlaví popisu campu (obsazeno / celková kapacita), stejně jako cenu. Váš doprovod se může zůčastnit, ale primárně se budeme věnovat vám a dalším platícím jezdcům.

Rezervaci je možné provést formulářem na této stránce nebo mail na info info@bikeskills.cz. Je nutné potvrzení z naší strany. Fakturu Vám zašleme obratem nebo dle dohody před akcí (2-3 týdny). Platbu je nutné provést v době splatnosti uvedené na faktuře.

Storno je možné a to ve výši poplatku 50% z celkové ceny campu 14 dní před akcí nebo 90% z celkové ceny campu 13 a méně dní před akcí. Případně dle dohody (úraz, nemoc, vyšší moc).

Účastníci zaplacením částky a svou přítomností na akci potvrzují účast na vlastní nebezpečí. Organizátor nenese odpovědnost za ztrátu majetku nebo jeho poškození. Organizátor ani instruktoři nenesou odpovědnost za zranění jezdce.DARUJTE CAMP JAKO DÁREK A VYUŽIJTE NAŠE VOUCHERY, KTERÉ MŮŽEME VYSTAVIT NA ČÁSTKU NEBO KONKRÉTNÍ CAMP. JE MOŽNÉ JE POUŽÍT I NA NÁKUP ZBOŽÍ V NAŠEM E-SHOPU NEBO INDIVIDUÁLNÍ KURZY.

No items found.
Níže vyplňte formulář, na jehož základě vás kontaktujeme a dohodneme společně detaily. Případně můžete rovnou napsat na náš e-mail info@bikeskills.cz nebo zavolat na telefon 608 959 098.
Jméno a příjmení *
E-mail *
poznámka či dotaz
typ kola a případně model
počet účastníků *
Termín kurzu či campu
telefonní číslo *
Děkujeme! Na Vaší rezervaci zareagujeme v nejbližším možném termínu!
Kruci! Něco se nepovedlo. Zkontrolujte své údaje, nebo nás kontaktujte napřímo.
mtbtrial spank maloja lezyne bikeworkx poc supacaz cdst trialshow
mtbtrial spank maloja lezyne bikeworkx poc supacaz cdst trialshow