fbpx

Letní Trialový kurz

Termín akce:
léto a podzim
Cena za osobu:
od 2000
,- CZK / osoba
Doba trvání akce:
od 2 HOD.
Počet jezdců (aktuální / max.)
+-4
Určeno pro úroveň: 
Kdokoliv
rezervační formulář

Máte rádi techniku na kole a chcete si trochu prohloubit své bikové vzdělání? Naučíme vás základy Trialu, nebo posuneme to co už umíte na další level. Zapůjčíme Trialový speciál, nastavíme trénink a vysvětlíme jak se zlepšit na jakékoliv úrovni.

O trénink se postará Vlasta Kabeláč Čiháček jako 10-ti násobný Elitní mistr ČR v Trialu na horských kolech a držitel českých rekordů ve skocích. Dařilo se i na zahraničních závodech, kde patřil k TOP 15 jezdcům světa a vyhrál Evropský pohár UCI. Prošel si spoustou zranění, dnes už slepou uličkou Biketrialu a díky klubovým tréninkům, nebo výuce MTB a Trialu pro veřejnost, nasbíral dostatek tréninkových zkušeností, které vám může nyní předat. V případě nutnosti zaskočí další přední Čeští jezdci z našeho týmu (Marek Tryner či Lukáš Valný).

Počet jezdců je omezen počtem kol k zapůjčení (na dotaz).

Trénink lze absolvovat jen jednou, nebo na pravidelné bázi.

CENA:

Ceny kurzů se řídí naším ceníkem, ke kterému je nutné přičíst částku za zapůjčení kola pokud nemáte vlastní (250,- až 450,- dle typu kola). V případě, že chcete chodit pravidelně, dejte prosím vědět předem pro snížení ceny.

LOKALITA:

Trénujeme v Tehovském volnočasovém parku a okolí Říčan či na Pražských lokalitách. Do Tehova se dostanete se vozem i vlakem (nádraží Světice).

K dispozici je vše od kamenů, betonů i dřevěných překážek.

Lokace haly: Google Maps Link

URČENO PRO:

Muže, ženy i děti (pokud se sejde dostatek zájemců, budou skupiny odděleny dle pohlaví). Děti jen v doprovodu rodičů na individuální bázi. Ideální pro profíky i amatérské jezdce co hledají výzvu.

VYBAVENÍ:

  • Trialové kolo – zapůjčíme vám jej na místě (6 kol k dispozici)
  • Přilba, sportovní obuv nebo bikové boty pro platformy / klíckové pedály
  • Sportovní oblečení ideálně bez širokých nohavic u kalhot
  • Rukavice – ideálně celoprsté
  • Doporučujeme mít sjednané minimálně základní úrazové pojištění

Prosíme všechny účastníky, aby si udělali testy na Covid-19, pokud nejsou očkováni.

Termíny

Na dotaz. Zvládneme trénovat ve všední dny i víkendy, které máme ale často obsazené kvůli exhibicím.

KAPACITA, OBJEDNÁVKA A PLATEBNÍ PODMÍNKY:

Kurzy a campy mají omezenou kapacitu. Obsazenost je možné si ověřit v záhlaví popisu campu (obsazeno / celková kapacita), stejně jako cenu. Váš doprovod se může zůčastnit, ale primárně se budeme věnovat vám a dalším platícím jezdcům.

Rezervaci je možné provést formulářem na této stránce nebo mail na info info@bikeskills.cz. Je nutné potvrzení z naší strany. Fakturu Vám zašleme obratem nebo dle dohody před akcí (2-3 týdny). Platbu je nutné provést v době splatnosti uvedené na faktuře.

Storno je možné a to ve výši poplatku 50% z celkové ceny campu 14 dní před akcí nebo 90% z celkové ceny campu 13 a méně dní před akcí. Případně dle dohody (úraz, nemoc, vyšší moc).

Účastníci zaplacením částky a svou přítomností na akci potvrzují účast na vlastní nebezpečí. Organizátor nenese odpovědnost za ztrátu majetku nebo jeho poškození. Organizátor ani instruktoři nenesou odpovědnost za zranění jezdce.DARUJTE CAMP JAKO DÁREK A VYUŽIJTE NAŠE VOUCHERY, KTERÉ MŮŽEME VYSTAVIT NA ČÁSTKU NEBO KONKRÉTNÍ CAMP. JE MOŽNÉ JE POUŽÍT I NA NÁKUP ZBOŽÍ V NAŠEM E-SHOPU NEBO INDIVIDUÁLNÍ KURZY.

No items found.
Níže vyplňte formulář, na jehož základě vás kontaktujeme a dohodneme společně detaily. Případně můžete rovnou napsat na náš e-mail info@bikeskills.cz nebo zavolat na telefon 608 959 098.
Jméno a příjmení *
E-mail *
poznámka či dotaz
typ kola a případně model
počet účastníků *
Termín kurzu či campu *
telefonní číslo
Děkujeme! Na Vaší rezervaci zareagujeme v nejbližším možném termínu!
Kruci! Něco se nepovedlo. Zkontrolujte své údaje, nebo nás kontaktujte napřímo.