fbpx

Zdechovice a Stráž u Tachova exhibice

7. 8. 2022
KabelAdmin

Sdílejte

Tuto sobotu jsme nejeli sice rekordní počet exhibic, ale vyrovnali jsme rekord v počtu jezdců našeho týmu s hosty. 

Stráž u Tachova, kde se konaly městské slavnosti absolvoval Vlasta Kabeláč Čiháček s Márou Trynerem. Slavnosti byli relativně malé, ale se zajímavým programem v podobě skupiny střelců s kanóny. Nechcete slyšet ten hukot a zažít tlakovou vlnu z kanonády 🙂 Kluky doprovodil na akci i náš nejmenší rider Marty Kabeláč.

O poznání větší akcí byl Zdechovický festival, kam se vypravil Martin Šimůnek, Lukáš Valný a Matouš Balík za Trial, společně s Daliborem Šulcem za motoTrial a aby toho nebylo málo i parkourista Marek z Artmoving. Společně kluci ve 3 vstupech a workshopech bavili početné publikum Zdechovického festivalu.

No a na závěr poděkování a trochu se pochlubení novým přírůstkem do týmové garáže. Kromě nového Trialového kola Crewkerz Vlasta obnovil konečně po více než 6-7 letech celoopružené kolo. Rám CUBE díky spolupráci se stejnojmennou značkou a komplet komponenty z nabídky našeho partnera společnosti Levelsportkoncept. Na kole najdete exkluzivní produkty E-thirteen, Spank a DVO odpružení. Změna byla i ve velikosti kol z 27,5” na 29”. Marek Tryner proti tomu updatoval svůj TREK Remedy na verzi 2022. Martin Šimůnek pak dovezl stejné kolo + elektrokolo CUBE.

No items found.