fbpx

Trojitá exhibiční nálož – Pankrác / Doksy / Letňany

19. 9. 2021
KabelAdmin

Sdílejte

Po několika dnech individuálních tréninků na nás s klukama čekala sobota na Trialovém kole a objetí 3 exhibic. Začínalo se dopoledne v Praze na Craft runu, který byl shodou okolností podporovaný Gatorade. Tady zatím jen s kolegou Lukášem Valným. Bylo znát, že lidi trochu děsí počasí, ale jak se začalo oteplovat tak se zvýšila frekvence návštěvníků a náš vstup po Honzovi Webrovi už probíhal s docela slušnou diváckou kulisou.

Rychle jsme vše naházeli do auta a vyrazili za Martinem Šimůnkem do Doks u České Lípy, kde se konal tradiční sraz Škodovek a tuning aut. Narvaným campem nás pomalu protlačili organizátoři na místo, kde už se začali scházet hlavní účastníci naší show a to děti z dětského domova pro zneužívané a týrané. Snad jsme jim dali s Martinem a Lukášem trochu radosti do života. Nesmím zapomenout na mého synátora Martyho, který si tady odjel svou první exhibici i na Nikolku s Elinkou, které celou dobu pomáhali a fotili. 

Exhibice se nám protáhla a proto jsme sotva uklidili překážky a už jsme byli na cestě do Pražských Letňan, kde se konalo Pivobraní, kde jsme v opravdu našlapané atmosféře rozjeli exhibici pro všechny přítomné obdivovatele piva a různých dobrot co se dali na stáncích najít. Tentokrát jsme exhibici jeli trochu akčnějším tempem.

V.

No items found.
mtbtrial spank maloja lezyne bikeworkx poc supacaz cdst trialshow
mtbtrial spank maloja lezyne bikeworkx poc supacaz cdst trialshow