fbpx

Trialový kurz LEDEN – HALA

Termín akce:
Leden - Pá & So
Cena za osobu:
5000
,- CZK / osoba
Doba trvání akce:
6HOD.
Stav / obsazenost:
Odjeto
Určeno pro úroveň: 
Kdokoliv
rezervační formulář

V lednu začíná příprava na kolo pro každého pravověrného bikera či bikerku. Pěkně od základů techniky na Trialových kurzech v hale. Trial využívají jako zimní přípravu jezdci z většiny MTB disciplín. Můžete samozřejmě zkusit Trial nejen jako doplněk a díky našemu kurzu si ho poprvé pořádně osahat.

Potrénujete stabilitu, správný postoj na kole, projdeme si práci s brzdou a třeba i položíme základ pro nějaký výjezd a skok.

Trénink bude probíhat v naší nové klubové hale s topením (Praha Netluky). Kola vám zapůjčíme, protože horské kolo není pro halový trénink Trialu vhodné. Počet kol je i limitem maximálního počtu jezdců a máme také šanci se vám více věnovat.

Vybrat si můžete z pátečních či sobotních termínů. V případě jednorázové absence bude určen jeden náhradní den pro všechny, kteří nemohou absolvovat všechny 3 tréninky.

O trénink se postará Vlasta Kabeláč Čiháček jako 10-ti násobný Elitní mistr ČR v Trialu na horských kolech a držitel českých rekordů ve skocích. Trochu se mu dařilo i na zahraničních závodech, kde patřil k TOP 15 jezdcům světa a vyhrál Evropský pohár UCI. Prošel si spoustou zranění, dnes už slepou uličkou Biketrialu a díky klubovým tréninkům, nebo výuce MTB a Trialu pro veřejnost, nasbíral dostatek tréninkových zkušeností, které vám může nyní předat. V případě nutnosti zaskočí další přední Čeští jezdci z našeho týmu (Marek Tryner či Lukáš Valný).

LOKALITA:

Kurz se koná v Netlukách (Praha – Netluky nedaleko Říčan / Prahy Uhříněvse), kde je pro letošní rok připraven větší podkrovní prostor s vysokým stropem. Je tedy možné trénovat bez ohledu na počasí i světelné podmínky. Místo je dostupné autem / autobusem. Parking možný v okolí.

K dispozici jsou převážně dřevěné překážky na betonovém povrchu.

Lokace haly: Google Maps Link

URČENO PRO:

Muže, ženy i děti. Děti jen v doprovodu rodičů na individuální bázi. Ideální pro začátečníky, amatérské i profesionální jezdce.

VYBAVENÍ:

  • Trialové kolo – zapůjčíme vám jej na místě (4 dospělá a 4 dětská kola k dispozici)
  • Přilba, sportovní obuv nebo bikové boty pro platformy / klíckové pedály
  • Sportovní oblečení ideálně bez širokých nohavic u kalhot
  • Rukavice – ideálně celoprsté
  • Doporučujeme mít sjednané minimálně základní úrazové pojištění

CO PRO VÁS MÁME PŘIPRAVENO:

  • Pitný režim (neperlivá voda)
  • Vybavení na menší servis kol
  • Samozřejmě halu a překážky na blbnutí

LEDEN – SOBOTY: (max. počet míst 5)

#1 – SO 13.01.2023 od 10:00

#2 – SO 20.01.2023 od 10:00

#3 – SO 27.01.2023 od 10:00

KAPACITA, OBJEDNÁVKA A PLATEBNÍ PODMÍNKY:

Kurzy a campy mají omezenou kapacitu. Obsazenost je možné si ověřit v záhlaví popisu campu (obsazeno / celková kapacita), stejně jako cenu. Váš doprovod se může zůčastnit, ale primárně se budeme věnovat vám a dalším platícím jezdcům.

Rezervaci je možné provést formulářem na této stránce nebo mail na info info@bikeskills.cz. Je nutné potvrzení z naší strany. Fakturu Vám zašleme obratem nebo dle dohody před akcí (2-3 týdny). Platbu je nutné provést v době splatnosti uvedené na faktuře.

Storno je možné a to ve výši poplatku 50% z celkové ceny campu 14 dní před akcí nebo 90% z celkové ceny campu 13 a méně dní před akcí. Případně dle dohody (úraz, nemoc, vyšší moc).

Účastníci zaplacením částky a svou přítomností na akci potvrzují účast na vlastní nebezpečí. Organizátor nenese odpovědnost za ztrátu majetku nebo jeho poškození. Organizátor ani instruktoři nenesou odpovědnost za zranění jezdce.DARUJTE CAMP JAKO DÁREK A VYUŽIJTE NAŠE VOUCHERY, KTERÉ MŮŽEME VYSTAVIT NA ČÁSTKU NEBO KONKRÉTNÍ CAMP. JE MOŽNÉ JE POUŽÍT I NA NÁKUP ZBOŽÍ V NAŠEM E-SHOPU NEBO INDIVIDUÁLNÍ KURZY.

No items found.
Níže vyplňte formulář, na jehož základě vás kontaktujeme a dohodneme společně detaily. Případně můžete rovnou napsat na náš e-mail info@bikeskills.cz nebo zavolat na telefon 608 959 098.
Jméno a příjmení *
E-mail *
poznámka či dotaz
typ kola a případně model
počet účastníků
Termín kurzu či campu
telefonní číslo *
Děkujeme! Na Vaší rezervaci zareagujeme v nejbližším možném termínu!
Kruci! Něco se nepovedlo. Zkontrolujte své údaje, nebo nás kontaktujte napřímo.
mtbtrial spank maloja lezyne bikeworkx poc supacaz cdst trialshow
mtbtrial spank maloja lezyne bikeworkx poc supacaz cdst trialshow