fbpx

Trialový kurz BŘEZEN – HALA

Termín akce:
Březen - Pá
Cena za osobu:
5000
,- CZK / osoba
Doba trvání akce:
6HOD.
Stav / obsazenost:
Zrušeno pro nemoc
Určeno pro úroveň: 
Kdokoliv
rezervační formulář

Počasí na březen hlásí chladné tak proč si neprodloužit halovou sezónu Trialovým kurzem. Využít je můžete pro zlepšení stability, práci s brzdou i nácvikem překážek. Kurz využijí všichni hraví bikeři, kteří mají rádi terén či prostí zájemci o Trialovou disciplínu.

Trénink bude probíhat v naší nové klubové hale s topením (Praha Nedvězí). Kola vám zapůjčíme, protože horské kolo není pro halový trénink Trialu vhodné. Počet kol je i limitem maximálního počtu jezdců a máme také šanci se vám více věnovat.

V březnu budeme organizovat pouze páteční kurz s možností individuálních tréninků mimo tento termín. V případě jednorázové absence bude určen jeden náhradní den pro všechny, kteří nemohou absolvovat všechny 3 tréninky.

O trénink se postará Lukáš Valný jako amatérský mistr ČR, Elitní jezdec Trialu i jezdec se závodní zkušeností z jiných disciplín (Endura). Lukáš jezdecky vyrůstal po boku dalších elitních jezdců a legend v našem klubu MTB & Trial Mraveniště Říčany a je to MTB srdcař a sběratel.

LOKALITA:

Kurz se koná v Nedvězí (Praha – Nedvězí nedaleko Říčan), kde je pro letošní rok připravena ještě větší a vybavenější hala, než v roce minulém. Je tedy možné trénovat bez ohledu na počasí i světelné podmínky. Místo je dostupné autem / autobusem. Skromná sprcha, WC k dispozici včetně vlastního parkingu.

K dispozici jsou převážně dřevěné překážky na koberci / protiskluzových dlaždicích.

Lokace haly: Google Maps Link

(jedná se o uzavřený hlídaný areál, který je ale otevřen pro vjezd vozidlem)

URČENO PRO:

Muže, ženy i děti. Děti jen v doprovodu rodičů na individuální bázi. Ideální pro začátečníky, amatérské i profesionální jezdce.

VYBAVENÍ:

  • Trialové kolo – zapůjčíme vám jej na místě (4 dospělá a 5 dětských kol k dispozici)
  • Přilba, sportovní obuv nebo bikové boty pro platformy / klíckové pedály
  • Sportovní oblečení ideálně bez širokých nohavic u kalhot
  • Rukavice – ideálně celoprsté
  • Doporučujeme mít sjednané minimálně základní úrazové pojištění

CO PRO VÁS MÁME PŘIPRAVENO:

  • Pitný režim (neperlivá voda)
  • Vybavení na menší servis kol
  • Samozřejmě halu a překážky na blbnutí

ÚNOR – PÁTKY: (max. počet míst 5)

#1 – PÁ 10.03.2023 od 17:00

#2 – PÁ 17.03.2023 od 17:00

#3 – PÁ 24.03.2023 od 17:00

KAPACITA, OBJEDNÁVKA A PLATEBNÍ PODMÍNKY:

Kurzy a campy mají omezenou kapacitu. Obsazenost je možné si ověřit v záhlaví popisu campu (obsazeno / celková kapacita), stejně jako cenu. Váš doprovod se může zůčastnit, ale primárně se budeme věnovat vám a dalším platícím jezdcům.

Rezervaci je možné provést formulářem na této stránce nebo mail na info info@bikeskills.cz. Je nutné potvrzení z naší strany. Fakturu Vám zašleme obratem nebo dle dohody před akcí (2-3 týdny). Platbu je nutné provést v době splatnosti uvedené na faktuře.

Storno je možné a to ve výši poplatku 50% z celkové ceny campu 14 dní před akcí nebo 90% z celkové ceny campu 13 a méně dní před akcí. Případně dle dohody (úraz, nemoc, vyšší moc).

Účastníci zaplacením částky a svou přítomností na akci potvrzují účast na vlastní nebezpečí. Organizátor nenese odpovědnost za ztrátu majetku nebo jeho poškození. Organizátor ani instruktoři nenesou odpovědnost za zranění jezdce.DARUJTE CAMP JAKO DÁREK A VYUŽIJTE NAŠE VOUCHERY, KTERÉ MŮŽEME VYSTAVIT NA ČÁSTKU NEBO KONKRÉTNÍ CAMP. JE MOŽNÉ JE POUŽÍT I NA NÁKUP ZBOŽÍ V NAŠEM E-SHOPU NEBO INDIVIDUÁLNÍ KURZY.

No items found.
Níže vyplňte formulář, na jehož základě vás kontaktujeme a dohodneme společně detaily. Případně můžete rovnou napsat na náš e-mail info@bikeskills.cz nebo zavolat na telefon 608 959 098.
Jméno a příjmení *
E-mail *
poznámka či dotaz
typ kola a případně model
počet účastníků
Termín kurzu či campu
telefonní číslo *
Děkujeme! Na Vaší rezervaci zareagujeme v nejbližším možném termínu!
Kruci! Něco se nepovedlo. Zkontrolujte své údaje, nebo nás kontaktujte napřímo.
mtbtrial spank maloja lezyne bikeworkx poc supacaz cdst trialshow
mtbtrial spank maloja lezyne bikeworkx poc supacaz cdst trialshow