fbpx

PATEČNÍ KIDS CAMPy

Termín akce:
duben - září (PÁ)
Cena za osobu:
400,-/den
,- CZK / osoba
Doba trvání akce:
2 HOD.
Stav / obsazenost:
10
Určeno pro úroveň: 
pro všechny
rezervační formulář

Dvouhodinová nálož techniky a vyladění tvých skills pod vedením Kataríny Tóthové (mistryně republiky ve sjezdu), před víkendovými závody nebo víkendovým pojezdem s tvýma kámošema nebo rodičema. Probereme vše od základní techniky až po profi zatáčení nebo skákání. Program vždycky připůsobíme aktuální skupině riderů a riderek. 

Techniku budeme ladit na Tehovském pumptracku, který je k takovým tréninkům přímo dělaný.

Začátek bude vždy od 17:00 s koncem v 19:00. Ideálně tedy doražte pár minut předem.

Termíny
12.4.
26.4.
17.5.
24.5.
7.6.
22.6.
12.7.
26.7.
9.8.
23.8.
6.9.
13.9.

LOKALITA:

Tehovský volnočasový park a jeho okolí jsou skvělým místem, kde se něco naučit. Ve spolupráci s obcí Tehov se podařilo zbudovat a rozvíjet místní park pro obecní volnočasové aktivity, včetně ježdění na kole. V okolí je i dostatek trailů pro výuku techniky

Na pumptracku si procvičíte pumpování, flow a trochu skoků pro ty co mají chuť. Můžeme nacvičit jízdu bez šlapání, rytmus jízdy, jak mít v zatáčkách pedály nebo jet pořádně na rychlost.

K dispozici je i Skills centrum aneb čemu se vyhnout a co zkusit přejet na vyjížďce. Možná i trochu proniknout do základů Trialu.

Park: Google Maps Link

Parkování u parku: Google Maps Link

Parkování u Vlasty před domem: Google Maps Link

(neblokujte prosím ulici, ani výjezd ostatních z parkingu)

Do parku se dostanete také vlakem a to ze zastávky Světice nebo z Říčan. Možné je rovněž dojet k nám přímo z Prahy po cyklostezce Kolovraty – Mnichovice s odbočkou ve Světicích.

Tréninky jsou na vlastní nebezpečí, jen po podepsání Souhlasu zákonným zástupcem na místě.

PRO KOHO JE CAMP URČEN

Tréninky jsou určené dětem ve věku 8 – 14 let, kapacitně omezené, 400 Kč/ 2 HOD. Možnost využít i jako intenzivní trénink skupiny jednoho teamu, ať už enduro, downhill nebo crosscountry. 

VYBAVENÍ:

  • Horské kolo (MTB) nebo elektrokolo s vypínáním dopomoci v dobrém technickém stavu.
  • Přilba, sportovní obuv nebo bikové boty pro platformy.
  • Silně doporučujeme nechat nášlapy doma a vzít si obyčejné platformy. Rádi Vám je po nahlášení předem zapůjčíme na místě a sami vyměníme.
  • Náhradní oblečení.
  • Doporučujeme rukavice – ideálně celoprsté.
  • Pojištění je na každém, ale doporučujeme minimálně úrazové pojištění.

KAPACITA, OBJEDNÁVKA A PLATEBNÍ PODMÍNKY:

Campy i kurzy mají omezenou kapacitu. Obsazenost zobrazena v textové formě s upřesněním na dotaz. Váš doprovod se může zůčastnit, ale primárně se budeme věnovat vám a dalším platícím jezdcům.

Rezervaci je možné provést formulářem na této stránce nebo mail na kate.tothova@gmail.com nebo na info@bikeskills.cz. Je nutné potvrzení z naší strany. Fakturu Vám zašleme obratem nebo dle dohody před akcí (2-3 týdny). Platbu je nutné provést v době splatnosti uvedené na faktuře.

Storno je možné a to ve výši poplatku 50% z celkové ceny campu 14 dní před akcí nebo 90% z celkové ceny campu 13 a méně dní před akcí. Případně dle dohody (úraz, nemoc, vyšší moc).

Účastníci zaplacením částky a svou přítomností na akci potvrzují účast na vlastní nebezpečí. Organizátor nenese odpovědnost za ztrátu majetku nebo jeho poškození. Organizátor ani instruktoři nenesou odpovědnost za zranění jezdce. DARUJTE CAMP JAKO DÁREK A VYUŽIJTE NAŠE VOUCHERY, KTERÉ MŮŽEME VYSTAVIT NA ČÁSTKU NEBO KONKRÉTNÍ CAMP. JE MOŽNÉ JE POUŽÍT I NA NÁKUP ZBOŽÍ V NAŠEM E-SHOPU NEBO INDIVIDUÁLNÍ KURZY.

No items found.
Níže vyplňte formulář, na jehož základě vás kontaktujeme a dohodneme společně detaily. Případně můžete rovnou napsat na náš e-mail info@bikeskills.cz nebo zavolat na telefon 608 959 098.
Jméno a příjmení *
E-mail *
poznámka či dotaz
typ kola a případně model
počet účastníků
Termín kurzu či campu
telefonní číslo *
Děkujeme! Na Vaší rezervaci zareagujeme v nejbližším možném termínu!
Kruci! Něco se nepovedlo. Zkontrolujte své údaje, nebo nás kontaktujte napřímo.
mtbtrial spank maloja lezyne bikeworkx poc supacaz cdst trialshow
mtbtrial spank maloja lezyne bikeworkx poc supacaz cdst trialshow