fbpx

Odpolední SUPER FAST kurz

Termín akce:
08.05.2024
Cena za osobu:
2000
,- CZK / osoba
Doba trvání akce:
+5 HOD.
Stav / obsazenost:
Volno
Určeno pro úroveň: 
zkušení bikeři a bikerky
rezervační formulář

Naše novinka pro jezdce bez času a volných víkendů. Odpolední meeting na kole pro menší skupinku bikerů co chtějí posunout své limity v technice a projet se na pár zajímavých místech v okolí Prahy a Říčan. Freeride, legální i (tolerované) lokality, pumptrack, skills centrumy. Dropy, stabilita, sjezdy a spousta dalších chuťovek.

LOKALITA:

Říčansko a Praha. Místo srazu dle dohody s jezdci.

Dostupnost auty a vlakem.

URČENO PRO:

Bikery a bikerky 18 let a více (nebo dle dohody s doprovodem). Skupiny budou rozděleny dle výkonnosti. Výkonnostně je vhodný pro začátečníky až středně pokročilé v terénu. Pokročilým jezdcům se nebráníme a každý může mít nějaké slabé místo v technice co chce procvičit.

VYBAVENÍ:

  • Horské kolo (Trail / Enduro) v dobrém technickém stavu.
  • Přilba, sportovní obuv nebo bikové boty pro platformy.
  • Silně doporučujeme nechat nášlapy doma a vzít si obyčejné platformy. Rádi Vám je po nahlášení předem zapůjčíme na místě a sami vyměníme.
  • Náhradní oblečení.
  • Doporučujeme rukavice – ideálně celoprsté.
  • Pojištění je na každém, ale doporučujeme minimálně úrazové pojištění.

STŘEDA – 08.05.2024

15:00 – 15:30 Sraz na dohodnutém místě s laděním kol

15:30 – dokud bude vidět – ježdění s pauzou na občerstvení pokud bude nějaké cestou

KAPACITA, OBJEDNÁVKA A PLATEBNÍ PODMÍNKY:

Campy mají omezenou kapacitu. Obsazenost zobrazena v textové formě s upřesněním na dotaz. Váš doprovod se může zůčastnit, ale primárně se budeme věnovat vám a dalším platícím jezdcům.

Rezervaci je možné provést formulářem na této stránce nebo mail na info info@bikeskills.cz. Je nutné potvrzení z naší strany. Fakturu Vám zašleme obratem nebo dle dohody před akcí (2-3 týdny). Platbu je nutné provést v době splatnosti uvedené na faktuře.

Storno je možné a to ve výši poplatku 50% z celkové ceny campu 14 dní před akcí nebo 90% z celkové ceny campu 13 a méně dní před akcí. Případně dle dohody (úraz, nemoc, vyšší moc).

Účastníci zaplacením částky a svou přítomností na akci potvrzují účast na vlastní nebezpečí. Organizátor nenese odpovědnost za ztrátu majetku nebo jeho poškození. Organizátor ani instruktoři nenesou odpovědnost za zranění jezdce.DARUJTE CAMP JAKO DÁREK A VYUŽIJTE NAŠE VOUCHERY, KTERÉ MŮŽEME VYSTAVIT NA ČÁSTKU NEBO KONKRÉTNÍ CAMP. JE MOŽNÉ JE POUŽÍT I NA NÁKUP ZBOŽÍ V NAŠEM E-SHOPU NEBO INDIVIDUÁLNÍ KURZY.

https://bikeskills.cz/shop/bikeskills-produkty/voucher-bikeskills/
No items found.
Níže vyplňte formulář, na jehož základě vás kontaktujeme a dohodneme společně detaily. Případně můžete rovnou napsat na náš e-mail info@bikeskills.cz nebo zavolat na telefon 608 959 098.
Jméno a příjmení *
E-mail *
poznámka či dotaz
typ kola a případně model
počet účastníků
Termín kurzu či campu
telefonní číslo *
Děkujeme! Na Vaší rezervaci zareagujeme v nejbližším možném termínu!
Kruci! Něco se nepovedlo. Zkontrolujte své údaje, nebo nás kontaktujte napřímo.
mtbtrial spank maloja lezyne bikeworkx poc supacaz cdst trialshow
mtbtrial spank maloja lezyne bikeworkx poc supacaz cdst trialshow