fbpx

Chlapi ladí Bikeskills #2

Termín akce:
23.4.2022
Cena za osobu:
3450
,- CZK / osoba
Doba trvání akce:
10 HOD.
Počet jezdců (aktuální / max.)
Odjeto
Určeno pro úroveň: 
středně pokročilý
rezervační formulář

Druhý camp pro chlapi pořádáme ve Zvánovicích / Struhařově v krásném prostředí Říčanských a Struhařovských lesů. Zaměříme se dropy, sjezdy, kořenové sekce, ale i přejezdy kamenů. Řešení krizových situací v terénu. Sjet nebo dropnout co vám příroda postaví před kola, práce s brzdou, prudký výjezd a spousta dalších vychytávek, které se vám budou na kole hodit v jednom balení.

LOKALITA:

Struhařov i Zvánovice jsou cílem mnoha bikerů a místní lesy i okolí jsou plné překvapení. Je zde prakticky vše co vás může potkat mimo traily v terénu. Základy techniky probereme v areálu Master Horse Club. Nově vybraný areál je v těsné blízkosti kamenitých polí a několika sjezdů. Cestou narazíme na kameny, brody, sjezdy i výjezdy. Vše v krásném prostředí ladova kraje. Na oběd se pak otočíme v Master Horse restauraci a vydáme se na druhou stranu údolí, kde je možnost jet i trochu ostřejší věci.

Areál MASTER HORSE CLUB: Google Maps Link

Webové stránky areálu: https://www.masterhorseclub.cz/restaurace/

Pokud nevlastníte vůz, je možné zprostředkovat odvoz z vlakového nádraží Světice / Říčany. Na místo se dá pohodlně dojet i po vlastní ose. V areálu je možnost ubytování.

URČENO PRO:

Muže, young boye, chlapce a kluky od 18-ti let nebo mladší dle dohody v doprovodu rodičů (ideálně také muže). Skupiny budou rozděleny dle výkonnosti. Výkonnostně je vhodný pro každého kdo neřeší lehké traily a už kouká po čemkoliv technicky náročnějším. Svoje si tu najdou i pokročilý jezdci a profíci – napište a rádi poradíme zda je camp vhodný i pro vás.

VYBAVENÍ:

  • Horské kolo (MTB) nebo elektrokolo s vypnutím dopomoci v dobrém technickém stavu.
  • Přilba, sportovní obuv nebo bikové boty pro platformy.
  • Silně doporučujeme nechat nášlapy doma a vzít si obyčejné platformy. Rádi Vám je po nahlášení předem zapůjčíme na místě a sami vyměníme.
  • Náhradní oblečení.
  • Doporučujeme rukavice – ideálně celoprsté.
  • Pojištění je na každém, ale doporučujeme minimálně úrazové pojištění.

CO PRO VÁS MÁME PŘIPRAVENO:

  • Snídaně, oběd, občerstvení, ovoce a pitný režim.
  • Vybavení na menší servis vašich miláčků (tím myslíme kol).
  • Překážy pro nácvik základních prvků a menší zázemí.

SOBOTA – 23.04.

07:30 – 08:00  Příjezd jezdců, registrace a kontrola vybavení s nastavením kol s možností snídaně

08:30 – 09:00  Představení instruktorů, informace o výuce a rozdělení do skupin (pokud bude nutné)

09:00 – 13:00 Trénink techniky s první vyjížďkou

13:00 – 14:30 Workshop se zaměřením na kolo a vybavení + pauza na oběd, vytrávení a diskuzi (prostě pokec)

14:30 – 18:00 Vyjížďka po náročnějších tréninkových sekcích

18:30 – 19:30 Zhodnocení campu, rady a tak …

KAPACITA, OBJEDNÁVKA A PLATEBNÍ PODMÍNKY:

Campy mají omezenou kapacitu. Obsazenost je možné si ověřit v záhlaví popisu campu (obsazeno / celková kapacita), stejně jako cenu. Váš doprovod se může zůčastnit, ale primárně se budeme věnovat vám a dalším platícím jezdcům.

Rezervaci je možné provést formulářem na této stránce nebo mail na info info@bikeskills.cz. Je nutné potvrzení z naší strany. Fakturu Vám zašleme obratem nebo dle dohody před akcí (2-3 týdny). Platbu je nutné provést v době splatnosti uvedené na faktuře.

Storno je možné a to ve výši poplatku 50% z celkové ceny campu 14 dní před akcí nebo 90% z celkové ceny campu 13 a méně dní před akcí. Případně dle dohody (úraz, nemoc, vyšší moc).

Účastníci zaplacením částky a svou přítomností na akci potvrzují účast na vlastní nebezpečí. Organizátor nenese odpovědnost za ztrátu majetku nebo jeho poškození. Organizátor ani instruktoři nenesou odpovědnost za zranění jezdce.DARUJTE CAMP JAKO DÁREK A VYUŽIJTE NAŠE VOUCHERY, KTERÉ MŮŽEME VYSTAVIT NA ČÁSTKU NEBO KONKRÉTNÍ CAMP. JE MOŽNÉ JE POUŽÍT I NA NÁKUP ZBOŽÍ V NAŠEM E-SHOPU NEBO INDIVIDUÁLNÍ KURZY.

https://bikeskills.cz/shop/bikeskills-produkty/voucher-bikeskills/
No items found.
Níže vyplňte formulář, na jehož základě vás kontaktujeme a dohodneme společně detaily. Případně můžete rovnou napsat na náš e-mail info@bikeskills.cz nebo zavolat na telefon 608 959 098.
Jméno a příjmení *
E-mail *
poznámka či dotaz
typ kola a případně model
počet účastníků *
Termín kurzu či campu *
telefonní číslo
Děkujeme! Na Vaší rezervaci zareagujeme v nejbližším možném termínu!
Kruci! Něco se nepovedlo. Zkontrolujte své údaje, nebo nás kontaktujte napřímo.